2018-12-09 15:00  -  DB

Udany występ młodziutkich siatkarzy w Kętrzynie

Nasi siatkarze 🏐🏐🏐 na 2 i 5 miejscu w eliminacjach wojewodzkich w kategorii trójek siatkarskich, rocznik 2007 i młodsi.

W Kętrzynie, 9 grudnia 2018 roku odbył się pierwszy wojewódzki turniej eliminacyjny, w którym wystartowały dwie nasze drużyny. Do zawodów zgłoszonych było 17 drużyn z całego województwa.

Drużyna w składzie: Szymon Olechnowicz, Kacper Sierakowski, Antoni Balewicz i Bartosz Kopiczko przez cały turniej szła jak burza, pokonując wszystkich na swojej drodze po 2:0. Dopiero w finale ulegli zespołowi pod nazwą Warmia (połączone drużyny Lechowa i Dywit, mistrza i wicemistrza województwa w kat. 2), ostatecznie zajmując 2 miejsce🥈🥈🥈

Drugi nasz zespół w składzie: Eryk Puzio, Michał Bagiński, Filip Grzesiak i Olaf Szarmacher w grupie wygrał mecze po 2:0. W ćwierćfinale przegrali 1:2 z Olsztynem i to przeciwnicy weszli do półfinału. Naszym chłopcom pozostała walka o miejsca 5-8. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pokonali dwie drużyny, ostatecznie zajmując 5 miejsce.

Przed nimi jeszcze cztery turnieje eliminacyjne, w których będą mogli pokazać, że stać ich na więcej💪💪💪
Przy tak dobrej grze z pewnością zobaczymy ich w turnieju finałowym, do którego awansuje 8 najlepszych drużyn po zakończeniu eliminacji wojewódzkich💪💪👍👍